#FaceAwardsCZSKHU

Porota

Markéta Davidovich

Majiteľka a riaditeľka MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. Inštitút sa zaraďuje medzi popredné vizážistické školy s európskym renomé. Pripravuje začiatočníkov i veľmi skúsených mejkap artistov. V beauty priemysle sa Markéta pohybuje už 15 rokov. Rukami jej prešlo už mnoho talentovaných absolventov a súčasných mejkap artistov a dokáže tak maximálne zhodnotiť potenciál každého účastníka súťaže.

Karin Dragos

Maďarská víťazka Face Awards 2015, youtuberka na plný úväzok, pravidelne vytvára kreatívny obsah na svojich sociálnych platformách, najmä z oblasti krásy a životného štýlu. Jej sen, aby sa jej koníček stal zároveň prácou, sa po mnohých rokoch splnil, čo ju robí veľmi šťastnou. Karin je inak vyštudovanou ekonómkou, no práca youtuberky ju napĺňa a rada by v nej pokračovala i naďalej, kým sa teší záujmu svojho publika.Natalia Erdelyan

Mejkap artistka a lektorka so širokým záberom v oblasti profesionálnej kozmetiky, a to najmä v spolupráci so značkou NYX Professional Makeup, kedy bola pod jej vedením založená NYX Professional Makeup School v juhovýchodnej Európe. Miluje hru farieb a odvážny každodenný mejkap.

Boris Bordács

"Byť porotcom vo FACE AWARDS je výzvou, vidieť toľko talentovaných ľudí pokope a povzbudiť ich svojím hlasom je skvelý pocit. Mnohí sú inšpiráciu aj pre mňa. Verím, že pre veľa z nich bude táto súťaž začiatkom dlhej a nádhernej farebnej cesty." Boris je mejkap artistom a hairstylistom už dlhé roky so skúsenosťami v rôznych oblastiach od súkromnej klientely (wedding, business, photo makeup) až po TV prenosy, prehliadky, súťaže, kurzy a mejkap tutoriály.

Hore
Načítavam...