#NYXFaceAwardsCZSK
Prihlásiť sa

Porota

Boris Bordács

@borismuabordacs

"Byť porotcom vo FACE AWARDS je výzvou, vidieť toľko talentovaných ľudí pokope a povzbudiť ich svojim hlasom je skvelý pocit. Mnohí sú inšpiráciu aj pre mňa. Verím, že pre veľa z nich bude táto súťaž začiatkom dlhej a nádhernej farebnej cesty."

Boris je makeup artist a hairstylist už dlhé roky so skúsenosťami v rôznych oblastiach od súkromnej klientely (wedding, business, photo makeup) až po TV prenosy, prehliadky, súťaže, kurzy, makeup tutoriály,…

Denisa Strapková

@denuuusik

Víťazka vlaňajšieho ročníka FACE AWARDS 2017. Make-up artistka, ktorá sa venuje líčeniu aj účesom, miluje jednoduchosť, ženskosť a každú ženu dokáže premeniť na absolútnu femme fatale. Nebojí sa však ani tých najkreatívnejších výziev a najdivokejších farieb.Valentina Tesařová

@joy_czechrepublic

Šéfredaktorka časopisu JOY sa po predchádzajúcom ročníku už nevie dočkať, čím ju tohtoroční súťažiaci opäť prekvapia. Súťaž Face Awards totiž vyniká tým, že v talentovaných ľuďoch dokáže prebudiť len to najlepšie. Toľko kreatívnych nápadov na jednom mieste sa len tak nevidí!

Natalija Erdeljan

@natalija.erdeljan

Make-up artistka a lektorka so širokým záberom v oblasti profesionálnej kozmetiky, a to najmä v spolupráci so značkou NYX Professional Makeup, kedy bola pod jej vedením založená NYX Professional Makeup School v juhovýchodnej Európe. Miluje hru farieb a odvážny každodenný make-up.

Hore
Načítavam...